W dniu 10 grudnia 2018 roku w Piątnicy odbędzie się II Ogólnokrajowa konferencja na temat śruty rzepakowej pt. „Śruta rzepakowa jako realna alternatywa dla importu soi. Możliwości zwiększenia wykorzystania pasz rzepakowych w produkcji mleka”. Konferencja została objęta patronatem honorowym przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.


 Polskie Stowarzyszenie Producentów Oleju 
we współpracy z Podlaskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego oraz Krajowym Zrzeszeniem Producentów Rzepaku i Roślin Białkowych 
organizuje II Ogólnokrajową konferencję na temat śruty rzepakowej pt.
„Śruta rzepakowa jako realna alternatywa dla importu soi. Możliwości zwiększenia wykorzystania pasz rzepakowych w produkcji mleka”
Konferencja odbędzie się 10 grudnia 2018 r. w Piątnicy k. Łomży (Jędrusiowa Dolina, ul. Stawiskowska 59)

 

Udział w konferencji jest bezpłatny. Zgłoszenia zawierające imię oraz nazwisko prosimy przesyłać na adres mailowy m.danielak@pspo.com.pl oraz lmioduszewski@odr-szepietowo.pl *

 

Program konferencji:

Patronat honorowy:

     

Patronat branżowy:

     

Patronat medialny: 

      

Sponsorzy:

   

 

*Dane w postaci imienia i nazwiska oraz adresu mailowego będą zbierane przez Polskie Stowarzyszenie Producentów Oleju z siedzibą przy ul. Grzybowskiej 2/49, 00-131 Warszawa wyłącznie na potrzeby organizacji konferencji i nie będą przekazywane innym podmiotom ani wykorzystywane do innych celów.